maskot

Dolomity latem

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • letnie wyjazdy
  • Last minute
  • Typy
  •  
Podaj lokalizację ...
Termin: 07.09.2018  -  19.10.2018
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
welcome

Dolomity latem

ludor
DOLOMITYDOLOMITYDOLOMITYDOLOMITYDOLOMITYDOLOMITY
ludor
 

O ile nie preferujesz lenistwa na plaży i dajesz pierwszeństwo aktywnym wakacjom - wówczas Dolomity będą dla Ciebie idealnym wyborem.

Najładniejsze góry na świecie przyciągają turystów - i latem i zimą. To dosłownie „siłownia pod gołym niebem“, która ma do zaoferowania tak dużo atrakcji, że nie będziesz wiedzieć, gdzie „wyskoczyć“! W Dolomitach wszystko jest możliwe!

Masz ochotę na wspinaczkę wysokogórską? Marmolada czeka właśnie na Ciebie... Lub na coś mniej wymagającego, na przykład spacer wokół jeziora. W takim wypadku polecamy jezioro Molveno. Nie można też zapomnieć o dolinie Val di Fiemme, gdzie trasy wycieczkowe znajdą mniej i bardziej wprawieni turyści…
Nie zapominamy też o dzieciach - one także nie będa nudzić się w górach - parki zabaw czy wyciągi wspinaczkowe czynne są w większości miasteczek górskich!
Zerknij do naszej oferty i wybierz pobyt – w hotelu lub w apartamencie – w zależności od Twoich potrzeb i wymagań! Wakacje w Dolomitach będą niewątpliwie jednym z nalepszych wyborów!