Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


ZA SPORTEM DO SAN BENEDETTO DEL TRONTO

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 27.07. - 12.10.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
welcome

ZA SPORTEM DO SAN BENEDETTO DEL TRONTO

ludor
San_BenedettoSan_BenedettoSan_BenedettoSan_BenedettoSan_BenedettoSan_Benedetto
ludor
 

Wybierz się z nami do letniska San Benedetto del Tronto, które stanowi część Riwiery Palmowej.

To idealna propozycja na połączenie relaksu i sportu.

Oferta atrakcji sportowych jest naprawdę szeroka:

• Wzdłuż wybrzeża prowadzi 4 km długa ścieżka rowerowa, która lamowana jest licznymi palmami. Tutaj sport uprawiać może każdy na rowerze, rolkach lub jogging. Z tras rowerowych można skorzystać w pełni dzięki ścieżką, które łączą Grottamare, San Benedetto del Tronto i Cupramarittima i w kierunku na południe do Porto d´Ascoli.   Czytaj dalej »« Pokaż mniej


• Jazdy na rolkach można wypróbować także na specjalnej in-line trasie, gdzie odbywają się także zawody międzynarodowe. Rolki można wypożyczyć na miejscu.

• O ile ćwiczysz lekkoatletykę, możesz wypóbować stadion Stadio "Riviera delle Palme" lub Palazzetto dello Sport "Bernardo Speca".

• Jedną z najbardziej lubianych aktywności sportowych jest bezsprzecznie tenis. W ten możesz zagrać na pobliskim korcie Circolo Tennis Maggioni.

Obowiązkowe wyposażenie dla każdego kto chce maksymalnie wykorzystać okolicę to strój kąpielowy, rolki, buty do biegania i przede wszystkim dużo pozytywnej energii.

W połączeniu z odpowiednim zakwaterowaniem można spędzić tutaj naprawdę udane wakacje:

 
 
ubytovani