Pozwól nam pomóc Ci w wyborze Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Wczasy Włochy - 2019

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • letnie wyjazdy
  • First minute
  • Typy
  •  
Podaj lokalizację ...
Termin: 03.05.2019  -  14.06.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 

Caorle

Caorle

Wczasy - Caorle

O Caorle mówi się, że jest najbardziej historycznym pośród  letonisk między Wenecją i Triestem. Stare miasto w Caorle jest niespornie najbardziej malowniczym na północnym wybrzeżu Adriatyku. Chlubi się bardzo ładną starówką z  typowymi kolorowymi kamiennicami, wąskimi uliczkami pełnymi sklepów, pizzerii i  kawiarni. Caorle pierwotnie było wyspą - kręte uliczki w  centrum Caorle były jeszcze przed klilku stu laty kanałami wodnymi i dlatego się dziś często nazywają „małą Wenecją“. Jest to wyszukiwane letnisko nie tylko ze względu na plaże z delikatnym piaskiem, które łagodnie opadają  do morza. Caorle oferuje także inne możliwości sportowe i  kulturalne – są tu wypożyczalnie rowerów i rolek oraz  dobra infrastruktura ścieżek rowerowych. Można tu zagrać w tenisa, siatkówkę, piłkę nożną, golf a alebo zwiedzić wystawy rzeźb czy  obrazów.  warto niezapomnieć o tradycyjnym targu rybnym. Niepowtarzalna atmosfera starego miasta coroku zwabi tysiące turystów.

Caorle Porto S. Margherita

Dzielnica Porto Santa Margherita, które ma główny deptak o tej samej nazwie lamowany soczystą zielenią, jest od starego miasta Caorle oddzielona ujściem rzeki Livenza. Miasteczko zbudowano w 70- tych latach i obecnie należy między największe porty żaglówek i jachtów w Północnym Adriatyku. Spokojna atmosfera letniska, długa plaża z  delikatnym piaskiem, atrakcyjne ceny i dobra jakość kwater - to są gwarancje na miło spędzone wczasy.

Caorle - Lido Altanea

Caorle Lido Altanea to nowo zbudowane małe miasteczko, które leży w dolinie o tej samej nazwie między Porto Santa Margherita i Duna Verde, jedyne 5 km od centrum Caorle. Duże zadbane ogrody i w nich  rezydencje wioski wakacyjne z basenami i szeroką gamą świadczonych usług,trasy rowerowe lub  na rolki, pole golfowe jak również sfera komercyjna z  sklepami, barami i restauracjami. Jednym z ważnych punktów w  Altanea to galeria "La Quercia", która jest także głównym miejscem rozrywki. Lido Altanea to również świetny punk wyjścia do podejmowania najróżniejszych wycieczek. W zasięgu ręki leży Wenecja i następne słynne włoskie miasta i miejsca takie jak nap.: Tierste, Werona, jezioro Garda, Trevisa, Udine itd. Caorle Lido Altanea to idealne miejsce dla wczasowiczów, którzy pragną spędzić spokojne wczasy w  kontakcie z  naturą równocześnie nie rezygnując z zaletów nowoczenego życia.

Polecamy:

Caorle - Hotel SAVOY ***+

Hotel SAVOY ***+

Północny AdriatykCaorle
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
      
5Caorle - Villaggio LUNA 1 a 2

Villaggio LUNA 1 a 2

Północny AdriatykCaorle
Ocena:  80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
    
5Caorle - Apartament PANFILO

Apartament PANFILO

Północny AdriatykCaorle
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
    
10Caorle Porto S. Margherita - Wille LOS NIDOS

Wille LOS NIDOS

Północny AdriatykCaorle Porto S. Margherita
Ocena:  68 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
   
10Caorle - Lido Altanea - Rezydencja AI PIOPPI

Rezydencja AI PIOPPI

Północny AdriatykCaorle - Lido Altanea
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
10Caorle - Lido Altanea - Villaggio LE BETULLE

Villaggio LE BETULLE

Północny AdriatykCaorle - Lido Altanea
Ocena:  76 % ++++ ++++ ++++ +++- ----
     
 
ubytovani