maskot

Wczasy Włochy - 2019

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • letnie wyjazdy
  • First minute
  • Typy
  •  
Podaj lokalizację ...
Termin: 03.05.2019  -  14.06.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 

Lignano

Lignano

Wczasy - Lignano

w Lignano można przeżyć cokolwiek, ale nudę stanowczo nie… Nikończąca się piaszczysta plaża i mnóstwo parków rozrywkowych, które zachwycą najmniejszych wczasowiczów. Pozostali docenią niepowtarzalą atmosferą letniska pełnego wielu restauracji, pizzerii, kafejek, dyskotek i markowych sklepów. Nie tylko dzięki tym walorom należy Lignano do najczęściej odwiedzanych letnisk Północnego Adriatyku, które Ernest Hemingway kreślił jako Florydę Adriatyku. Na każadym kroku znajduje się wypożyczalnia rowerów i  naprawdę warto z nich skorzystać. Łatwy teren i  splecienieć 40 km oznaczonych tras rowerowych zaprowadzi Cię naprzykład przez Bibione aż do Caorle, gdzie można  spokojnie zwiedzić plażę, okoliczne doliny czy lasy i  nawet nie trzeba zsiąść z siodła roweru. Lignano składa się z trzech diametralnie różnych dzielnic (Sabbiadoro, Pineta i Riviera). Każda z nich zaspokoji potrzeby innego typu turysty. Dla tych, którzy szukają pulsującej atmosfery jest najlepsym wyborem Sabbiadoro, w odwrotnym wypadku ci, którzy preferują spokój i wypoczynek pośród zieleni, wybierają Lignano Pineta lub Riviera.

Lignano SABBIADORO jest najbardziej tętniącym miejscem i charakteryzuje go żwawe życie dzienne i nocne. Deptaki lamuje wiele restauracji, pizzerii, kafejek i sklepów także  z towarem luksusowym, równocześnie znajdują się tu i sferty spokojniejsze z rezydencjami,  willami i ogrodami, jak również eleganckie hotele.

Lignano Pineta jest jak jedna duża oaza pełna soczystych i pachnącyh sosen, otoczona uliczkami z willami, pensjonatami i hotelami. Także w tej stosunkowo spokojnej dzielnicy Lignano oczywiście nie brak typowego deptaku z restauracjami. W tej części Lignano znajduje się większość parków rozrywkowych.

Lignano RIVIERA to najbardziej zielona i najspokojniejsza część letniska. Leży przy ujściu rzeki Tagliamento, która dzieli Lignano od Bibione. W okolicy jest kilka sklepów i restauracji. Wczasy według swego gusta spędzą tu wszyscy, którym odpowiada spokojna atmosfera.Polecamy:

-531Lignano Sabbiadoro - Apartament CARINZIA

Apartament CARINZIA

Północny AdriatykLignano Sabbiadoro
Ocena:  92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
-531Lignano Sabbiadoro - Apartament CASA MARINA

Apartament CASA MARINA

Północny AdriatykLignano Sabbiadoro
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
   
-349Lignano Sabbiadoro - Rezydencja MARCO POLO

Rezydencja MARCO POLO

Północny AdriatykLignano Sabbiadoro
Ocena:  88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
      
-531Lignano Riviera - Apartament MICHELANGELO BEACH

Apartament MICHELANGELO BEACH

Północny AdriatykLignano Riviera
Ocena:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
     
-531Lignano Sabbiadoro - Apartament SALISBURGO

Apartament SALISBURGO

Północny AdriatykLignano Sabbiadoro
Ocena:  88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
 
ubytovani