Miejsce, tętniące życiem!

 
welcome

Miejsce, tętniące życiem!

ludor
RUCHRUCHRUCHRUCHRUCHRUCH
ludor

Macie ochotę na wyjątkowe wakacje w ruchliwej okolicy tętniącej życiem? Ta informacja przeznaczona jest właśnie dla Was!

Przy wyborze wakacji polecamy skupić się zwłaszcza na północnej części WŁOCH. Tutaj można znaleźć liczne letniska, gdzie dla turystów przygotowano liczne usługi i atrakcje. Wybór zakwaterowania w tej części Włoch gwarantuje, iż wakacje będą udane.

Do najbardziej znanych i niewątpliwie najpopularniejszych letnisk należy Bibione i Lignano. Tutaj znajdziecie szerokie piaszczyste plaże, a także promenady, gdzie wręcz roi się od pizzerii, kawiarni, sklepów i luksusowych butików.

Jeśli lubicie Bibione, skupcie swoją uwagę na części SPIAGGIA. Jest to centralna i najbardziej ruchliwa część miasta. Warte odwiedzenia jest tutaj park zabaw Adriatico Bibione – dzień poświęcony na zabawę w tym miejscu spodoba się dzieciom.

Jeżeli bliższe Waszemu sercu jest raczej Lignano a nie wiecie, którą z części letniska wybrać, warte wyboru będzie SABBIADORO. Ta część miasta nie śpi ani za dnia, ani nocą. Dużo zabawy czeka na Was w parkach zabaw Strabilia Luna Park lub w Parco Junior. O rozrywkę nie trudno tu dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Ponato nie można zapomnieć o letnisku Lido di Jesolo ze swoją długą na kilka kilometrów promenadą z ogromem sklepów, restauracji, barów i kawiarni. Tutaj na pewno nie można się nudzić – miejsca to tętni życiem i za dnia i nocą, gdy promenada mieni się centrum spotkań licznych ludzi. Ogrom zabawy czeka na Was w tutejszym parku zabaw Jesolandia – propozycja dla dzieci i dorosłych, gwarancja dobrej zabawy. Dzięki swojej długiej piaszczystej plaży, wzdłuż której leży mnóstwo hoteli, restauracji i sklepów miejsce to często nazywa się „włoskim Miami“.

Rimini – najsłynniejsze i najbardziej znane letnisko nad włoskim Adriatykiem. Atmosfera letniska jest równoznaczna z tętniącym życiem w pizzeriach, kawiarniach, dyskotekach czynnych aż do białego rana. Ponadto to idealna oferta dla rodzin z dziećmi – nie sposób tu się nudzić można wybrać się do delfinarium lub licznych parków zabaw w okolicy. Letnsiko oferuje także liczne atrakcje sportowe.

Zapraszamy do wyboru wakacji w zależności od własnych potrzeb – wybierzcie pobyt, gdzie nie trzeba będzie kłaść się spać wczesnym wieczorem, a wręcz przeciwnie będzie można bawić się, aż starczy sił!

zobrazit více » « zobrazit méně
 

Apartament RIVIERA

Bibione Spiaggia - Północny Adriatyk
dom apartamentowy leży w pobliżu łaźni termalnych i niedaleko...

Itálie - Bibione Spiaggia - RIVIERA
      

Apartament FURLAN

Bibione Spiaggia - Północny Adriatyk
apartamenty leżą bezpośrednio w centrum, niedaleko plaży. Zakwaterowanie odpow...

Itálie - Bibione Spiaggia - FURLAN
     

Hotel NAZIONALE ****

Sanremo - Wybrzeże Liguryjskie
komfortowy hotel znajduje się wprost w centrum miasta Sanremo, obok znanego ka...

Itálie - Sanremo - NAZIONALE