Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Wakacje w Rimini

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 27.07. - 12.10.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 


Wakacje w letnisku Rimini

Rimini

Rimini to bezsprzecznie najbardziej znane i najbardziej żywe miasto środkowego Adriatyku

Miasto ma antyczne pochodzenie i po dzień dzisiejszy zachowało się tutaj wiele antycznych i średniowiecznych pamiątek, np. łuk Augusta, most Ponte di Tiberio i renesansowa świątynia Tempio Malatestiano. Atmosfera tego letniska jest nierozerwalnie związana z pizzeriami, kawiarnami i dyskotekami, gdzie żywa atmosfera trwa do późnej nocy. Dla wszystkich grup wiekowych oferuje się liczne atrakcje sportowe i nie tylko. Pobyt polecamy dla osób, które docenią żywszą atmosferę tego letniska.

Riwiera w Rimini składa się z kilku części

Marina Centro to centrum miasta, które będzie idealne dla miłośników zabawy i ruchu, dosłownie dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w centrum dużego letniska. Odwiedzić tutaj można lokalne delfinarium.

Miramare to najbardziej na południe wysunięta część Rimini, która leży w pobliżu lotniska. Odwiedzić tutaj możesz park Fabialandia.

Rivazzurra, Marbello i Bellariva to mniejsze i spokojniejsze części Rimini. Znajdziesz tutaj także liczne restauracje, cukiernie i sklepy.

Część Rivabella i San Giuliano to dzielnice położone blisko centrum miasta. Mowa tu o lokalizacji, którą tworzą hotele i resturacje, ale jednocześnie blisko stąd do centrum, gdzie do dyspozycji liczne bary, resturacje i sklepy.

Viserba i Rimini Viserbella to bardzo lubiane części tego letniska z wygodnym położenie i centrum w zasięgu ręki. Mieści się tutaj park miniatur Italia in Miniatura oraz źródło mineralne Sacramora.

Najbardziej wysunięta na północ jest dzielnica Torre Pedrera z typową szeroką piaszystą plażą. To mniejsza i spokojniejsza część, jej główny atut to niska cena. .

Co odwiedzić w Rimini

W okolicy Rimini znajdziesz niezliczone możliwości urozmaicenia wakacji. Mieści się tutaj kilka aquaparków, gdzie możesz bawić się na tradycyjnych zjeżdżalniach i innych wodnych atrakcjach. Są to aquaparki - Aquafan w Riccione, Aquabell w Bellaria oraz Atlantica w Cesenatico. Ponadto możesz wybrać się do jednego z parków zabaw z wieloma atrakcjami Mirabilandia lub Fabialandia. Kolejna propozycja to delfinaria i akwaria wodne w Cattolica, Riccione lub Rimini. Chętnie odwiedzane są także parki tematyczne Italia in Miniatura w Rimini - Viserba, gdzie możesz zobaczyć miniatury znanych włoskich budynków. W każdą środę i sobotę podczas wakacji w Rimini możesz podejść na lokalny targ, który odbywa się na Piazza Cavour.

Pogoda w Rimini

Pogoda w Rimini charakteryzuje się typowym klimatem śródziemnomorskim i jest bardzo ciepła w miesiącach letnich. Najwyższa temperatura panuje w lipcu i sierpniu, temperatura się średnio 28 °C. Poza sezonem (maj, czerwiec, wrzesień) temperatura ma około 24 °C. Temperatura morza latem sięga około 26 °C. W maju i czerwcu morze ma około 20 °C, a we wrześniu około 23 °C.

Webkamera Rimini – zobacz to słynne letnisko online

Dzięki webkamerze możesz zajrzeć do Rimini w każdej chwili. Widok na plażę w części Marina Centro, która leży przy ulicy viale Ortiagara, niedaleko parku Briolini.

Polecane zakwaterowanie w Rimini:

Rimini - Hotel TOURING YES ****
Hotel

TOURING YES ****

Emilia Romagna / Rimini
Rimini - Hotel BLUMEN ***
Hotel

BLUMEN ***

Emilia Romagna / Rimini
    
Ocena: 77 % ++++ ++++ ++++ +++- ----
Rimini - Hotel DUE MARI ****
Hotel

DUE MARI ****

Emilia Romagna / Rimini
    
Ocena: 85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Rimini - Hotel VIENNA OSTENDA ****
Hotel

VIENNA OSTENDA ****

Emilia Romagna / Rimini
   
Ocena: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
 
ubytovani