maskot

Wyspa ALBARELLA

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • letnie wyjazdy
  • First minute
  • Typy
  •  
Podaj lokalizację ...
Termin: 03.05.2019  -  14.06.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
welcome

Wyspa ALBARELLA

ludor
ALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLAALBARELLA
ludor
 

Wymagacie czegoś więcej? Szukacie czegoś nowego? Co powiecie na zakwaterowanie na wyspie? Rzecz jasna, WŁOCHY mają klika znanych wysp, ale my chcemy Wam przedstawić coś specjalnego – prywatną wyspę Albarella. Piękno, bezpieczeństwo i spokój czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym i najbardziej eleganckim letniskiem w północnej części Adriatyku.

Wyspa Albarella leży w zatoce na południe od Wenecji. Wyspa z lądem połączona jest specjalną tamą i wejść na nią mogą tylko jej mieszkańcy. Nie wahajcie się przyjechać i odkryć wyjątkowość tego miejsca

Pierwsza niespodzianka czeka na Was już w dniu przyjazdu – samochód nie może kontynować podróży. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - na wyspie promowana jest maksymalna ochrona środowiska, a oficjalnym środkiem transportu jest rower. Nie musicie się obawiać wszystko przygotowano tak, aby zadowolić gości w każdej grupie wiekowej.   Czytaj dalej »« Pokaż mniej

Powierzchnia wyspy jest niewielka, ale zakres usług i atrakcji bardzo duży. Od restauracji, pizzerii, barów i najróżniejszych sklepów, aż po sale koncertowe, antykwariaty i galerie sztuki. Codzienne zajęcia można ożywić dyskoteką na plaży, letnim kinem lub wieczornymi programami animacyjnymi. Wyspa oferuje także szerokie zaplecze sportowe. Do dyspozycji gości są baseny, korty tenisowe, klub golfowy, windsurfing, żeglarstwo i jazda konna.

Szukacie luksusowego zakwaterowania? Specjalne wille z basenem spełnią wszelkie Wasze oczekiwania. To wolno stojące, nowoczesne domki z prywatnym basenem.
Albarella jest wprost idealnym wyborem na bajeczne wakacje!

 
20Albarella - Apartamenty ALBARELLA

Apartamenty ALBARELLA

Północny AdriatykAlbarella
Ocena:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
20Albarella - Specialne wille ALBARELLA

Specialne wille ALBARELLA

Północny AdriatykAlbarella
Ocena:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
20Albarella - Wille ALBARELLA

Wille ALBARELLA

Północny AdriatykAlbarella
Ocena:  94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
     
Albarella - Wille z basenem ALBARELLA

Wille z basenem ALBARELLA

Północny AdriatykAlbarella
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
      
 
ubytovani