Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Jeziora

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 25.05. - 10.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

Jeziora

Jesteś już zmęczony leżeniem na piaszczystej plaży i chcesz spędzić wakacje trochę inaczej?

Spróbuj wybrać wakacje tuż nad jeziorem! Śródziemnomorski klimat stwarza tu idealne warunki do letnich wakacji - jeśli znudzi Ci się pływanie i opalanie, masz niezliczone możliwości aktywnego spędzenia wakacji nad samym jeziorem!

Z lotu ptaka jezioro wydaje sie być małą perełką wśród gór...

Kto raz zobaczył to miejsce, na pewno tu wróci. Aż trudno uwierzyć, że może być tu tak pięknie! Wysokie góry kontrastują z subtropikalną roślinnością i czystą wodą, na której odbijają się gorące słońce świecące na lazurowym niebie! Natura stworzyła tutaj najbardziej niesamowite krajobrazy, jakie można sobie wyobrazić! Wraz z malowniczymi, kamiennymi miasteczkami tworzy się wspaniały obraz, który wabi miliony ludzi, którzy wracają tu rok po roku. Nawet światowej sławy gwiazdy odkryły magię tego krajobrazu, a wiele z nich wybudowało tutaj własny dom, gdzie przyjeżdżają zrelaksować się i podziwiać wspaniałe widoki.

Czy ktoś nie zna Lago di Garda!

Droga nie jest daleka - autem można tu dotrzeć w kilka godzin. Ale uwaga! Wakacje tu, to propozycja nie dla leniuchów – wysokie góry są idealnym miejscem na podejmowanie spacerów, a wycieczki statkiem są najlepszym sposobem, aby poznać oba brzegi jeziora, ponadto polecamy spacer po malowniczych miasteczkach i wypróbowanie najlepszych lokalnych specjałów. Lokalizacja jest szczególnie odpowiednia dla miłośników sportów wodnych - w końcu jest to miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze warunki do uprawiania windsurfingu w Europie!

Jeśli szukasz czegoś spokojniejszego - polecamy dla Ciebie jezioro Ledro albo Molveno! Mały klejnot ukryty w górach kilka kilometrów na północ od jeziora Garda.

Ponadto nie można zapomnieć o jeziorach przy granicy ze Szwajcarią, które także kuszą swym pięknem – jeziora Como i Maggiore słusznie należą do najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie.

Peschiera del Garda - Camping village BELLA ITALIA
Camping village

BELLA ITALIA

Lago di Garda / Peschiera del Garda
       
Ocena: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Molina di Ledro - Rezydencja MIRALAGO
Rezydencja

MIRALAGO

Lago di Ledro / Molina di Ledro

 
 
 
ubytovani