SPORT W RIMINI

napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • Wyszukaj wakacje
  • Last minute
  • Typy
  •  
Podaj lokalizację ...
Termin: 28.04.2018 - 09.06.2018
Uczestnicy:4
wyjazdów »
 
welcome

SPORT W RIMINI

ludor
RIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINI
ludor

Rimini to chętnie wybierana lokalizacja przez sportowców, wybór obiektów sportowych w tym kurorcie jest naprawdę szeroki.

Wzdłuż plaży ciągnie się najdłuższa promenada o długości 15 km. Prowadzi z centrum Rimini przez Riccione i Cattolica, aż do miasteczka Gabice Mare. Nie ma tu nic prostszego jak usiąść na rower i wybrać się na przyjemną przejażdżkę wzdłuż wbrzeża. Promenada będzie odpowiednia także do joggingu lub do jazdy na rolkach.

Na plaży można zagrać w siatkówkę plażową lub wypróbować jeden ze sportów wodnych. Wybrzeże możesz też odkryć z innej perspektywy z łódki, czy skuteru wodnego, które można wypożyczyć w jednym z wielu stoisk na plaży. Dla tych, którzy preferują większą adrenalinę polecamy windsurfing czy kitesurfing.

Miłośnicy tenisa także nie będą się nudzić. W centrum Rimini mieści się kort tenisowy Circolo Marina Centro. Możecie także wypróbować gry w minigolfa, boisko Rivergreen golf mieści się w centrum lub gry w golfa. Klub golfowy Verucchio Golf Club leży tylko 15 km od centrum.

W tym regionie będą naprawdę dobrze czuć się rowerzyści. Mniej doświadczeni mogą wybierać trasę wzdłuż promenady. O ile 15 km promenady nie wystarczy możecie kontynuować dalej aż do parku przyrodniczego Monte San Bartolo. Odmianą będzie piękna zielona kraina pełna ukrytych małych wiosek pomiędzy pagórkami. Park przyrodniczy kończy się w mieście Pesaro. Cała trasa z Rimini do Pesaro mierzy aż 40 km. Dalszym celem może być także San Marino, które jest państwem w państwie. Znajduje się na szczycie wzgórza skąd rozciaga się bajkowy widok na wybrzeże. Bezpośrednia trasa z Rimini do San Marino liczy około 20 km, ale można ją bez problemu przedłużyć.

Nasze wskazówki dotyczące zakwaterowania:

zobrazit více » « zobrazit méně
 

Hotel VILLA LIVIA **

Rimini - Marina Centro - Emilia Romagna
ładny hotel leży bezpośrednio przy głównym deptaku, niedaleko plaży. Jest to d...

Itálie - Rimini - Marina Centro - VILLA LIVIA
      
Nasza opinia:  90 %

Rezydencja AMARCORD

Rimini - San Giuliano - Emilia Romagna
ładna, niedawno wybudowana rezydencja (w 2010 roku) ma świetne położenie jedno...

Itálie - Rimini - San Giuliano - AMARCORD
      
Nasza opinia:  92 %

Hotel EUROPA ***

Rimini - Marina Centro - Emilia Romagna
ładny hotel leży bezpośrednio w centrum Marina Centro i przy głównym deptaku. ...

15Itálie - Rimini - Marina Centro - EUROPA
        
Nasza opinia:  85 %