Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


SPORT W RIMINI

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 25.05. - 10.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
welcome

SPORT W RIMINI

ludor
RIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINIRIMINI
ludor
 

Rimini to chętnie wybierana lokalizacja przez sportowców, wybór obiektów sportowych w tym kurorcie jest naprawdę szeroki.

Wzdłuż plaży ciągnie się najdłuższa promenada o długości 15 km. Prowadzi on z centrum Rimini przez Riccione i Cattolica, aż do miasteczka Gabice Mare. Nie ma tu nic prostszego jak usiąść na rower i wybrać się na przyjemną przejażdżkę wzdłuż wbrzeża. Promenada będzie odpowiednia także do joggingu lub do jazdy na rolkach.

Na plaży można zagrać w siatkówkę plażową lub wypróbować jeden ze sportów wodnych. Wybrzeże możesz też odkryć z innej perspektywy z łódki, czy skuteru wodnego, które można wypożyczyć w jednym z wielu stoisk na plaży. Dla tych, którzy preferują większą adrenalinę polecamy windsurfing czy kitesurfing.   Czytaj dalej »« Pokaż mniej

Miłośnicy tenisa także nie będą się nudzić. W centrum Rimini mieści się kort tenisowy Circolo Marina Centro. MożeSZ także wypróbować gry w minigolfa, boisko Rivergreen golf mieści się w centrum lub gry w golfa. Klub golfowy Verucchio Golf Club leży tylko 15 km od centrum.

W tym regionie będą naprawdę dobrze czuć się rowerzyści. Mniej doświadczeni mogą wybierać trasę wzdłuż promenady. O ile 15 km promenady nie wystarczy możeSZ kontynuować dalej aż do parku przyrodniczego Monte San Bartolo. Odmianą będzie piękna zielona kraina pełna ukrytych małych wiosek pomiędzy pagórkami. Park przyrodniczy kończy się w mieście Pesaro. Cała trasa z Rimini do Pesaro mierzy aż 40 km. Dalszym celem może być także San Marino, które jest państwem w państwie. Znajduje się na szczycie wzgórza skąd rozciaga się bajkowy widok na wybrzeże. Bezpośrednia trasa z Rimini do San Marino liczy około 20 km, ale można ją bez problemu przedłużyć.

Nasze wskazówki dotyczące zakwaterowania:

 
 
ubytovani