Typy na pobyty z psem

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • letnie wyjazdy
  • Last minute
  • Typy
  •  
Podaj lokalizację ...
Termin: 27.07.2018 - 07.09.2018
Uczestnicy:4
wyjazdów
 

Typy na pobyty z psem

A może by tak wybrać się na wakacje z psem?

Co jest potrzebne, aby piesek mógł wyjechać z Tobą na wakacje? Paszport dla małych zwierząt, tatuaż lub chip oraz szczepienie przeciwko wściekliźnie ważne conajmniej rok i wykonane nie później niż 21 dni przed wyjazdem. O ile masz już wszystko nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go na wakacje. Niektóre letniska mają specjalne plaże dla psów, które są odpowiednio wyposażone i mają dostęp do wody.

PÓŁNOCNY ADRIATYK

Bibione - Lido del Pini - tylko kawałek od części Spiaggia mieści się najładniejsza i największa plaża dla psów PLUTO - o długości 1,5 km, która gwarantuje komfortowy wypoczynek z psem. Dzieli się na plaż wolną i część z serwisem plażowym, która oferuje: leżaki, miski ze świeżą wodą, parasol słoneczny lub tzw. igla, które chronią przed słońcem, prysznice oraz usługę weterynarza. Od roku 2013 także psy mogą orzeźwić się lodem. Z psem w Bibione nie będziecie się także nudzić organizowane sa tutaj pokazy psiej mody, trekking, czy konkursy zwinności. Lignano Sabbiadoro ta plaża nie jest już tak komfortowa jak w Bibione, ale psy też mogą się tutaj cieszyć wolnym wybiegiem na plaży. DOGGY BEACH – o długości 8 km, gdzie nie trzeba bać się o bezpieczeństwo swojego psa w sąsiedztwie jest tylko trasa rowerowa i pieszy deptak. Dla psów przygotowane są tutaj leżaki, parasolki, prysznice, dla mniejszych psów test umiejętności pływania, sklep z gadżetami dla psów, usługi weterynaryjne oraz możliwość testu sprawności.
Lignano Riviera - plaża dla psów DUKE BEACH położona jest blisko ośrodka PINO MARE - proponuje się tutaj mnóstwo usług: leżaki, zabawy dla psów i ich właścicieli, parasolki, miski z wodą, prysznice, miejsce do schłodzenia lodem, sklep dla zwierząt, a także pomoc weterynaryjna.
Lido di Jesolo – psia plaża BAU BAU BEACH mieści się przy ulicy Via Levantin, kawałek od szpitala – ofoeruje parasolki, leżaki o różnych rozmiarach, miski z wodą, prysznice i zabawy zwinnościowe. Pies musi posiadać chip, powinniście mieć ze sobą także smycz i kaganiec oraz środek przeciw pasożytom.
Caorle - BAU BEACH – to wydzielona plaża dla zwierząt (psy, koty). Znajdziecie tutaj serwis plażowy (1 parasolka + 2 fotele), poidła i prysznice dla zwierząt. Z psami można tutaj wchodzić do wody. Dodatkowym atutem jest ratownik.
Caorle Porto Santa MargheritaBagni ALGA MARINA E MARGHERITA – mieści się przy ulicy Viale Lepanto. Część plaży zarezerowana jest dla psów włącznie z różnymi usługami, dozwolone są małe i duże rasy. Psy mają dozwolony wstęp do morza, ale mogą się poruszać tylko po wyznaczonym obszerze z opieką właściciela. Nieopodal do dyspozycji las, który będzie idealnym schronieniem od słońca dla zwierząt.
Rosolina Mare –psia plaza TAMERICI DOG.Oferuje serwis plażowy (1 parasolka + 2 fotele + leżak dla psa), fontanny, pomoc weterynaryjną, możliwość ćwiczeń dla psów.
GradoLA SPIAGGIA DI SNOOPY – mieści się w tylnej części plaży przy lesie w pobliżu Campo Bosco, psy mogą wchodzić do morza. Oferowane usługi: parasolki i leżaki, leżaki dla psów, misky, woda, prysznice.

EMILIA ROMAGNA

Lido di Pomposa – w pobliżu Campingu VIGNA SUL MARE około 400 m usytułowana jest psia plaża BAU BEACH, plaża, na której wolno wypoczywać z psami, ale nie wolno, aby psy wchodziły do wody.
Cesenatico - Bagno Corallo w części Villamarina, dla psów przygotowana jest plaża FIDO BEACH – o długości 300 m, położona w malowniczej miejscowości San Mauro Mare, która leży tylko kilka kilometrów od Rimini i Cesenatico. Dla psiaków przygotowano tutaj parasolki, leżaki, miski z wodą oraz prysznice. Wolna plaża WANDA BEACH – z częścią dla osób z psami. Ta plaża podzielona jest na dwie części dla psów mniejszych i większych. Dodatkowym atutem tego miejsca jest dość duża przestrzeń pomiędzy leżakami oraz prysznice i fontanny wody dla psów.
Rimini Miramare – plaża Bagno Silvano 150, na granicy pomiędzy letniskami Rimini i Riccione, wstęp wolny dla psów o każdej wielkości. Do dyspozycji są ogrodzone obszary dla psów i dwie fontanny wodne.

MARCHE

psia plaża ISLAMORADA – położona około 50 km od Cesenatico. Oraz SCOOBY DOO BEACH – położona także poniżej Cesenatico.

ABRUZZO

Silvi Marina – publiczna plaża w południowej części miasta dozwolona dla posiadaczy psów, które mogą tutaj biegać swobodnie bez smyczy. Jest to pierwsza plaża w regionie - BAU Beach, czynna od 1/4 do 31/10. Wstęp jest wolny i nie jest ograniczone w czasie, ta plaża nie jest jednak odpowiednia dla właścicieli dużych psów, ponieważ zgodnie z przepisami plaży wstęp jest dozwolony dla psów do 10 kg. Ponieważ jest to usługa bezpłatna plaża nie posiada żadnych udogodnień typu leżaki, czy prysznice.

GARGANO

Vieste - plaża LIDO FANTASY BEACH, z której mogą korzystać psy jedynie w kagańcu i na smyczy.

TOSKANIA

idealny region na wakacje z psem można tutaj znaleźć więcej psich plaży niż w każdym innym regionie Włoch. Cecina – mieszczą się tutaj dwie plaże: 100 m długa plaża BAU BEACH w południowej części miasta i kojelna o długości 60 m w północnej części letniska (Fosso Nuovo i Gorette). San Vincenzo – plaża dla DOG BEACH psów położona jest w San Vincenza w kierunku na Piombino. Pozostałe plaże, gdzie można wypoczywać z psem, ale nie można im wchodzić do wody: Marina di Massa, Forte dei Miami, Marina di Pietrasanta, Lido di Camaiore (psy nie mogą wchodzić do wody podczas dnia od 9:30 do 19:00), Viareggio, Marina del Lago di Torre Puccini.

WYBRZEŻE LIGURYJSKIE

wszystkie psie plaże w regionie oferują usługi weterynaryjne, należy zawsze zabrać ze sobą ważną książeczkę zdrowia oraz smycz. Alassio – psia plaża BABA BEACH – z częścią, gdzie pieski mogą wchodzić do wody. Plaża Bagni La Scogliera, gdzie wolno poruszać psom jedynie z właścicielem. Oferuje się tutaj prysznice i fontanny wodne dla psów. Laigueglia – plaża Bagni Antille, plaża płatna, plaża CAPO MELE, także za opłatą, oferuje miski z wodą, psy mogą kąpać jedynie w godzinach 13:00-14:00 i 19:00-20:00 nie więcej niż 5 psów w wodzie. Capo Marina – plaża płatna. Abisola Marina – plaża BAU BAU VILLAGE, odpłatna, na recepcji można pobrać miski z wodą, ponadto dostępne są tutaj prysznice, ćwiczenia zwinności i treningi ratownicze. Genua – lokalizacja Vesima, wolna plaża, psy mogą kąpać się w wodzie i korzystać ze pryszniców lub plaża prywatna Punta Vagno. Porto Maurizio – plaża Beach Municipal, psy z maksymalną wagą do 30 kg, w ofercie dostępne są prysznice dla psów. Pietra Ligure – dwie psie plaże: plaża RIN TIN BEACH, oferuje prysznice, miski z wodą, maty do leżenia. Plaża EX SOGGIORNO LEONESSA, wyposażona w prysznice i miski z wodą, trzeba mieć dla psa obrożę przeciwko pchłom, kąpać może się maksymalnie 5 psów na raz. Finale Ligure – plaża jest wolna, wyposażona w prysznice dla psów, miski na wodę, wstęp do wody dowolny. Ospedaletti – plaża wolna, należy wykąpać psa przed wejściem do wody. Sanremo – plaża wolna, wyposażona w prysznice dla psów, miski na wodę, psy maja tutaj wolny wstęp do morza, także bez właściciela. Ventimiglia – plaża prywatna, fontanny wodne i prysznice dla psów. Lido Spotorno – plaża PLUTO BEACH, prywatna, latem oferowane są zabawy dla psów.

Wolne plaże, gdzie wolno wejść z psem:

Spiaggia di Brussa – pomiędzy Bibione i Caorle położona około 4 km od wolnej plaży. Laguna del Mort – Eraclea Mare. Rimini San Giuliano część plaży, strefa Libeccio. Plaża Beach 33 – wstęp wolny za wyjątkiem groźnych ras. Przy wejściu należy okazac książeczkę zdrowia i nie wolno wchodzić z psem do wody. Bagno Celli – Rimini Rivabella. Lago di Garda – zakaz wstępu z psem do wody, w niektórych częściach akceptowane są psy na smyczy – Salo, Tignale, Tremosine, Nago Torbole, Bardolino, Brenzone, Lazise, Peschiera, Torri, Sirmione.


 
 
Bibione Spiaggia - Apartament ATOLLO A

Apartament ATOLLO A

Północny AdriatykBibione Spiaggia
Ocena:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
   
Bibione Spiaggia - Apartament MARINA PICCOLA

Apartament MARINA PICCOLA

Północny AdriatykBibione Spiaggia
 
  
Bibione Spiaggia - Apartament MALTA

Apartament MALTA

Północny AdriatykBibione Spiaggia
 
   
Porto Recanati - Villaggio PARADISE VACANZE

Villaggio PARADISE VACANZE

MarchePorto Recanati
Ocena:  70 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
       
Bibione Spiaggia - Villaggio DELLE MEDUSE

Villaggio DELLE MEDUSE

Północny AdriatykBibione Spiaggia
Ocena:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
   
Lido di Pomposa - Camping VIGNA SUL MAR

Camping VIGNA SUL MAR

Emilia RomagnaLido di Pomposa
Ocena:  74 % ++++ ++++ ++++ +++- ----
      
Pietra Ligure - Rezydencja SANT´ANNA

Rezydencja SANT´ANNA

Wybrzeże LiguryjskiePietra Ligure
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
      
Pietra Ligure - Rezydencja HERMITAGE

Rezydencja HERMITAGE

Wybrzeże LiguryjskiePietra Ligure
Ocena:  86 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
       
Cecina Mare - Hotel rezydencja CLUB STELLA MARINA ***

Hotel rezydencja CLUB STELLA MARINA ***

Toskania - morzeCecina Mare
Ocena:  85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
        
San Vincenzo - Camping PARK ALBATROS

Camping PARK ALBATROS

Toskania - morzeSan Vincenzo
Ocena:  88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--