Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Typy na pobyty z psem

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 25.05. - 10.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

Typy na pobyty z psem

A może by tak wybrać się na wakacje z psem?

Co jest potrzebne, aby piesek mógł wyjechać z Tobą na wakacje? Specjalny dokument dla psa, tatuaż lub chip oraz szczepienie przeciwko wściekliźnie ważne conajmniej rok i wykonane nie później niż 21 dni przed wyjazdem. O ile masz już wszystko nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go na wakacje. Niektóre letniska mają specjalne plaże dla psów, które są odpowiednio wyposażone i mają dostęp do wody.

PÓŁNOCNY ADRIATYK

Bibione - Lido del Pini - tylko kawałek od części Spiaggia mieści się najładniejsza i największa plaża dla psów PLUTO - o długości 1,5 km, która gwarantuje komfortowy wypoczynek z psem. Dzieli się na plaż wolną i część z serwisem plażowym, która oferuje: leżaki, miski ze świeżą wodą, parasol słoneczny lub tzw. igla, które chronią przed słońcem, prysznice oraz usługę weterynarza. Od roku 2013 także psy mogą orzeźwić się lodem. Z psem w Bibione nie będziesz się także nudzić organizowane sa tutaj pokazy psiej mody, trekking, czy konkursy sprawnościowe. Lignano Sabbiadoro ta plaża nie jest już tak komfortowa jak w Bibione, ale psy też mogą się tutaj cieszyć wolnym wybiegiem na plaży. DOGGY BEACH – o długości 8 km, gdzie nie trzeba bać się o bezpieczeństwo psa w sąsiedztwie mieści się tylko trasa rowerowa i pieszy deptak. Dla psów przygotowane są tutaj leżaki, parasolki, prysznice, dla mniejszych psów test umiejętności pływania, sklep z gadżetami dla psów, usługi weterynaryjne oraz możliwość testu sprawności.
Lignano Riviera - plaża dla psów DUKE BEACH położona jest blisko ośrodka PINO MARE - do dyspozycji wiele usług: leżaki, zabawy dla psów i ich właścicieli, parasolki, miski z wodą, prysznice, miejsce do schłodzenia lodem, sklep dla zwierząt, a także pomoc weterynaryjna.
Lido di Jesolo – psia plaża BAU BAU BEACH mieści się przy ulicy Via Levantin, kawałek od szpitala – ofoeruje parasolki, leżaki o różnych rozmiarach, miski z wodą, prysznice i zabawy zwinnościowe. Pies musi posiadać chip, powinniście mieć ze sobą także smycz i kaganiec oraz środek przeciw pasożytom.
Caorle - BAU BEACH – to wydzielona plaża dla zwierząt (psy, koty). Znajdziecie tutaj serwis plażowy (1 parasolka + 2 fotele), poidła i prysznice dla zwierząt. Z psami można tutaj wchodzić do wody. Dodatkowym atutem jest ratownik.
Caorle Porto Santa MargheritaBagni ALGA MARINA E MARGHERITA – mieści się przy ulicy Viale Lepanto. Część plaży zarezerowana jest dla psów włącznie z różnymi usługami, dozwolone są małe i duże rasy. Psy mają dozwolony wstęp do morza, ale mogą poruszać się tylko po wyznaczonym obszerze pod opieką właściciela. Nieopodal do dyspozycji las, który będzie idealnym schronieniem od słońca dla zwierząt.
Rosolina Mare – psia plaża TAMERICI DOG.Oferuje serwis plażowy (1 parasolka + 2 fotele + leżak dla psa), fontanny, pomoc weterynaryjną, możliwość ćwiczeń dla psów.
GradoLA SPIAGGIA DI SNOOPY – mieści się w tylnej części plaży przy lesie w pobliżu Campo Bosco, psy mogą wchodzić do morza. Oferowane usługi: parasolki i leżaki, leżaki dla psów, miski, woda, prysznice.

EMILIA ROMAGNA

Lido di Pomposa – w pobliżu Campingu VIGNA SUL MARE (około 400 m) usytułowana jest psia plaża BAU BEACH, plaża, na której wolno wypoczywać z psami, ale nie wolno, aby psy wchodziły do wody.
Cesenatico - Bagno Corallo w części Villamarina, dla psów przygotowana jest plaża FIDO BEACH – o długości 300 m, położona w malowniczej miejscowości San Mauro Mare, która leży tylko kilka kilometrów od Rimini i Cesenatico. Dla psiaków przygotowano tutaj parasolki, leżaki, miski z wodą oraz prysznice. Wolna plaża WANDA BEACH – z częścią dla osób z psami. Ta plaża podzielona jest na dwie części dla psów mniejszych i większych. Dodatkowym atutem tego miejsca jest dość duża przestrzeń pomiędzy leżakami oraz prysznice i fontanny wody dla psów.
Rimini Miramare – plaża Bagno Silvano 150, na granicy pomiędzy letniskami Rimini i Riccione, wstęp wolny dla psów każdej wielkości. Do dyspozycji są ogrodzone obszary dla psów i dwie fontanny wodne.

MARCHE

psia plaża ISLAMORADA – położona około 50 km od Cesenatico. Oraz SCOOBY DOO BEACH – położona także poniżej Cesenatico.

ABRUZZO

Silvi Marina – publiczna plaża w południowej części miasta dozwolona dla posiadaczy psów, które mogą tutaj biegać swobodnie bez smyczy. Jest to pierwsza plaża w regionie - BAU Beach, czynna od 1/4 do 31/10. Wstęp jest wolny i nie jest ograniczony w czasie, ta plaża nie jest jednak odpowiednia dla właścicieli dużych psów, ponieważ zgodnie z przepisami plaży wstęp jest dozwolony dla psów do 10 kg. Ponieważ jest to usługa bezpłatna plaża nie posiada żadnych udogodnień typu leżaki, czy prysznice.

GARGANO

Vieste - plaża LIDO FANTASY BEACH, z której mogą korzystać psy jedynie w kagańcu i na smyczy.

TOSKANIA

idealny region na wakacje z psem można tutaj znaleźć więcej psich plaży niż w każdym innym regionie Włoch. Cecina – mieszczą się tutaj dwie plaże: 100 m długa plaża BAU BEACH w południowej części miasta i kojelna o długości 60 m w północnej części letniska (Fosso Nuovo i Gorette). San Vincenzo – plaża dla DOG BEACH psów położona jest w San Vincenzo w kierunku na Piombino. Pozostałe plaże, gdzie można wypoczywać z psem, ale nie można im wchodzić do wody: Marina di Massa, Forte dei Miami, Marina di Pietrasanta, Lido di Camaiore (psy nie mogą wchodzić do wody podczas dnia od 9:30 do 19:00), Viareggio, Marina del Lago di Torre Puccini.

WYBRZEŻE LIGURYJSKIE

wszystkie psie plaże w regionie oferują usługi weterynaryjne, należy zawsze zabrać ze sobą ważną książeczkę zdrowia oraz smycz. Alassio – psia plaża BABA BEACH – z częścią, gdzie pieski mogą wchodzić do wody. Plaża Bagni La Scogliera, gdzie wolno poruszać się psom jedynie z właścicielem. Oferuje się tutaj prysznice i fontanny wodne dla psów. Laigueglia – plaża Bagni Antille, plaża płatna, plaża CAPO MELE, także za opłatą, oferuje miski z wodą, psy mogą kąpać się jedynie w godzinach 13:00-14:00 i 19:00-20:00 nie więcej niż 5 psów w wodzie. Capo Marina – plaża płatna. Abisola Marina – plaża BAU BAU VILLAGE, odpłatna, na recepcji można pobrać miski z wodą, ponadto dostępne są tutaj prysznice, ćwiczenia zwinności i treningi ratownicze. Genua – lokalizacja Vesima, wolna plaża, psy mogą kąpać się w wodzie i korzystać z pryszniców lub plaża prywatna Punta Vagno. Porto Maurizio – plaża Beach Municipal, psy z maksymalną wagą do 30 kg, w ofercie dostępne są prysznice dla psów. Pietra Ligure – dwie psie plaże: plaża RIN TIN BEACH, oferuje prysznice, miski z wodą, maty do leżenia. Plaża EX SOGGIORNO LEONESSA, wyposażona w prysznice i miski z wodą, trzeba mieć dla psa obrożę przeciwko pchłom, kąpać może się maksymalnie 5 psów na raz. Finale Ligure – plaża jest wolna, wyposażona w prysznice dla psów, miski na wodę, wstęp do wody dowolny. Ospedaletti – plaża wolna, należy wykąpać psa przed wejściem do wody. Sanremo – plaża wolna, wyposażona w prysznice dla psów, miski na wodę, psy mają tutaj wolny wstęp do morza, także bez właściciela. Ventimiglia – plaża prywatna, fontanny wodne i prysznice dla psów. Lido Spotorno – plaża PLUTO BEACH, prywatna, latem oferowane są zabawy dla psów.

Wolne plaże, gdzie wolno wejść z psem:

Spiaggia di Brussa – pomiędzy Bibione i Caorle położona około 4 km od wolnej plaży. Laguna del Mort – Eraclea Mare. Rimini San Giuliano część plaży, strefa Libeccio. Plaża Beach 33 – wstęp wolny za wyjątkiem groźnych ras. Przy wejściu należy okazać książeczkę zdrowia i nie wolno wchodzić z psem do wody. Lago di Garda – zakaz wstępu z psem do wody, w niektórych częściach akceptowane są psy na smyczy – Salo, Tignale, Tremosine, Bardolino, Brenzone, Lazise, Peschiera, Torri, Sirmione.

Bibione Spiaggia - Apartament MALTA
Apartament

MALTA

Północny Adriatyk / Bibione Spiaggia
Porto Recanati - Villaggio PARADISE VACANZE
Villaggio

PARADISE VACANZE

Marche / Porto Recanati
       
Ocena: 70 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
Bibione Spiaggia - Villaggio DELLE MEDUSE
Villaggio

DELLE MEDUSE

Północny Adriatyk / Bibione Spiaggia
   
Ocena: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Lido di Pomposa - Camping VIGNA SUL MAR
Camping

VIGNA SUL MAR

Emilia Romagna / Lido di Pomposa
      
Ocena: 82 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Pietra Ligure - Rezydencja SANT´ANNA
Rezydencja

SANT´ANNA

Wybrzeże Liguryjskie / Pietra Ligure
       
Ocena: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Pietra Ligure - Rezydencja MIRIAM
Rezydencja

MIRIAM

Wybrzeże Liguryjskie / Pietra Ligure
       
Ocena: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Cecina Mare - Hotel rezydencja CLUB STELLA MARINA ***
Hotel rezydencja

CLUB STELLA MARINA ***

Toskania - morze / Cecina Mare
       
Ocena: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
San Vincenzo - Camping HU ALBATROS
Camping

HU ALBATROS

Toskania - morze / San Vincenzo
      
Ocena: 88 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--

 
 
 
ubytovani