Pozwól nam pomóc Ci w wyborze Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Pineto - Abruzzo

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
Abruzzo:Pineto
Termin: 25.05.2019  -  06.07.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
Abruzzo

Pineto

Ocena84 %010026
++++ ++++ ++++ ++++ +---
Klienci CK LudorPineto
Zweryfikowana: Klienci CK Ludor
Sprawdzone i ocenione przez klientów, którzy byli w danym letnisku: 26
Całkowita ilość ocenionych kwater: 4
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Pineto
Pineto - Apartament MEDITERRANEO RESORT
Ocena:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
     
Pineto - Rezydencja HOLIDAY RENDEZ - VOUS
Ocena:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
      
Pineto - Rezydencja GREEN BAY VILLAGE
Ocena:  86 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
      
Pineto - Apartament CERRANO PARK
Ocena:  72 % ++++ ++++ ++++ ++-- ----
      
 

Ładne letnisko, które swoją południową częścią nawiązuje na letnisko Silvi Marina, odznacza się spokojną i sympatyczną atmosferą typowego włoskiego letniska leżącego w środkowej części kraju. Jak już sama nazwa podpowiada, rosną tu pinie, które otaczają nadmorski deptak. Miasteczko znajduje się w ładnym, nieskażonym środowisku, w pobliżu Parku Narodowego Gran Sasso. Odpowiednie miejsce do spędzenia wygodnych rodzinnych wakacji.

Propozycje wycieczek

RZYM (czarująca stolica z słynnymi zabytkami jak np. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol z rzeźbą Marka Aureliusza, Fontanna di Trevi, schody hiszpańskie, Panteon – najstarsza na świecie świątynia antyczna, Watykan z bazyliką św. Piotra i Pawła, wycieczki autokarowe są organizowane z Silvi Marina oraz Martinsicuro)
ATRI i SILVI ALTA (miasteczka o typowej abruzyjskiej architekturze, z obu miejsc, które są położone około 400 m n.p.m. oferuje się piękny widok na całe wybrzeże i na góry Gran Sasso)
AQUAPARKI (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (główne miasto regionu oraz wybitne centrum z wieloma zabytkami, które choć w roku 2009 zostało dotknięte trzęsieniem ziemi i tak ma co do zaoferowania)
GRAN SASSO (piękne góry w parku narodowym, gdzie można zobaczyć rarytasy fauny i flory (kozice abruzskie, orzeł królewski, niejadowita żmija)

Zabawa

sklepy, restauracje, korty tenisowe, sporty wodne na plaży, Aquapark Tortoreto i Montesilvano (15 - 25 km), wycieczki do starodawnych miast Atri (12 km), Penne (35 km).

 

Hotele i apartamenty w Pineto

Cena całkowita
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
 
 
ubytovani