Pozwól nam pomóc Ci w wyborze Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Arabba - Dolomity

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
Dolomity:Arabba
Termin: 25.05.2019  -  06.07.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
Dolomity

Arabba

Ocena99 %01002
++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Klienci CK LudorArabba
Zweryfikowana: Klienci CK Ludor
Sprawdzone i ocenione przez klientów, którzy byli w danym letnisku: 2
Całkowita ilość ocenionych kwater: 2
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Arabba
Arabba - Hotel EVALDO ****

Hotel EVALDO ****

DolomityArabba
Ocena:  98 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
   
Arabba - Apartament EVALDO

Apartament EVALDO

DolomityArabba
Ocena:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
 
 

Arabba fascynuje i zimą i latem!
• Arabba to idealna propozycja do zobaczenia nowych miejsc, których zimą nie można zobaczyń np. zielony stoki w Arabba.
• Arabba to miejsce, gdzie znajdziesz liczne miejsca do spacerów, ale także trasy do trekkingu, które zaprowadzą Cię do miejsc z pięknym widokiem na Arabbę i jej okolicę. Trasy przygotowane są dla wszystkich, od lekkich aż po wymagające ferraty, które polecamy dla profesjonalnych wspinaczy górskich.
• Dolomity latem to także jazda na rowerze, można wypróbować swoich sił na odcinkach trasy Giro d´Italia. Jedną z najbardziej znanych części jest wjazd z Arabby na szczyt Cima Copp w przesmyku Passo Pordoi.
• Duża dawka adrenaliny na trasach do jazdy na rowerach górskich. Polecamy wyprówać trasy wokół Sella Ronda na rowerze, to naprawdę piękna przygoda. Tak jak zimą możesz wybrać trasę zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w odwrotnym kierunku. Gwarantowana adrenalina podczas długich zjazdów, można skorzystać z wyciągów, dzięki czemu trasa będzie łatwiejsza.
•Arabba to nie tylko narty, rowery i spacery, ale i golf. Można tu zagrać na 9. dołkowym polu golfowym, który leży około 4 km od centrum Arabby na Passo Campologo na wysokości 1 800 m n.p.m.

Propozycje wycieczek

• Polecamy odwiedzić muzeum „Museo della Grande Guera“, które jest najwyżej położonym muzeum w Europie. Mieści się na górze Marmolada na wysokości 3.000 m n.p.m. i jest poświęcone drugiej wojnie światowej.
TREKKING I WYCIECZKI– do TOP wycieczek należy trasa z wodospadami z Sottoguda do Malga Ciapela.
BICI MTB – region Marmolada oferuje liczne trasy rowerowe, polecamy wypróbować 90 km długą trasę „Giro della Marmolada“ .
VIE FERATTE – polecamy wypróbować swoich sił na 8 godzinnej ferracie „Via Della Marmolada“, która należy do najładniejszych i najbardziej lubianych ferrat w okolicy.

 

Hotele i apartamenty w Arabba

Cena całkowita
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
 
 
ubytovani