Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Arabba - Dolomity

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Dolomity:Arabba
Kiedy i na jak długo? 20.07. - 05.10.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
Arabba

Arabba

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature23 °C9 °C27 °C13 °C29 °C15 °C28 °C15 °C25 °C11 °C
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Arabba
 

Arabba fascynuje i zimą i latem!
• Arabba to idealna propozycja do zobaczenia nowych miejsc, których zimą nie można zobaczyń np. zielony stoki w Arabba.
• Arabba to miejsce, gdzie znajdziesz liczne miejsca do spacerów, ale także trasy do trekkingu, które zaprowadzą Cię do miejsc z pięknym widokiem na Arabbę i jej okolicę. Trasy przygotowane są dla wszystkich, od lekkich aż po wymagające ferraty, które polecamy dla profesjonalnych wspinaczy górskich.
• Dolomity latem to także jazda na rowerze, można wypróbować swoich sił na odcinkach trasy Giro d´Italia. Jedną z najbardziej znanych części jest wjazd z Arabby na szczyt Cima Copp w przesmyku Passo Pordoi.
• Duża dawka adrenaliny na trasach do jazdy na rowerach górskich. Polecamy wyprówać trasy wokół Sella Ronda na rowerze, to naprawdę piękna przygoda. Tak jak zimą możesz wybrać trasę zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w odwrotnym kierunku. Gwarantowana adrenalina podczas długich zjazdów, można skorzystać z wyciągów, dzięki czemu trasa będzie łatwiejsza.
•Arabba to nie tylko narty, rowery i spacery, ale i golf. Można tu zagrać na 9. dołkowym polu golfowym, który leży około 4 km od centrum Arabby na Passo Campologo na wysokości 1 800 m n.p.m.

Propozycje wycieczek

• Polecamy odwiedzić muzeum „Museo della Grande Guera“, które jest najwyżej położonym muzeum w Europie. Mieści się na górze Marmolada na wysokości 3.000 m n.p.m. i jest poświęcone drugiej wojnie światowej.
TREKKING I WYCIECZKI– do TOP wycieczek należy trasa z wodospadami z Sottoguda do Malga Ciapela.
BICI MTB – region Marmolada oferuje liczne trasy rowerowe, polecamy wypróbować 90 km długą trasę „Giro della Marmolada“ .
VIE FERATTE – polecamy wypróbować swoich sił na 8 godzinnej ferracie „Via Della Marmolada“, która należy do najładniejszych i najbardziej lubianych ferrat w okolicy.

 

Hotele i apartamenty w Arabba

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od plażynajwyżej ocenianepočet hodnoteníoferta
 
 
ubytovani