Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Camping i villaggio

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 25.05. - 10.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
welcome

Camping i villaggio

ludor
KempyKempyKempyKempyKempyKempy
ludor
 

Chcesz cieszyć się wakacjami pełnymi spokoju i odpoczynku? Mamy dla Ciebie propozycję - wypróbuj ofertę z naszej szerokiej gamy campingów i ośrodków wypoczynkowych.

Takie zakwaterowanie jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy nie preferują budynków mieszkalnych lub wysokich budynków hotelowych, ale dadzą pierwszeństwo nieformalnej atmosferze na campingu w spokojnym środowisku. Tutaj można spędzić wspaniałe wakacje, odpocząć i zregenerować siły. Taki typ wakacji docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi i młode osoby, które lubią jednocześnie turystykę i rozrywkę. Wszystkie te elementy spowodują, że wakacje będą wymarzone. Podczas gdy dzieci uczestniczą w programach animacyjnych, czy spędzają czas na placu zabaw lub spalają energię w basenie albo grając w piłkę z równieśnikami – Ty możesz odpoczywać cały ranek na plaży lub przy basenie, cieszyć się słońcem i słodkim lenistwem.   Czytaj dalej »« Pokaż mniej

Gdy to Ci się znudzi możesz urozmaicić swój program i zagrać z przyjaciółmi w siatkówkę, tenisa stołowego lub minigolfa. Większość z Was będzie również zadowolona, angażując się w zorganizowane programy animacyjne dla dorosłych. To zależy tylko od Ciebie - czy masz ochotę uczestniczyć w programach wieczornych lub usiąść na tarasie z przyjaciółmi.

Najszersza oferta campingów i ośrodków wakacyjnych bezsprzecznie czeka na Ciebie w regionie Północnego Adriatyku, ale tutaj nasza oferta się nie kończy. Jeżeli jesteś zainteresowany innym regionie Włoch na pewno pomożemy Ci wybrać. Dobrze wyposażone campingi i wioski wakacyjne znajdziesz na terenie całego kraju – możemy polecić zakwaterowanie w następujących regionach Emilia Romagna, Abruzja, Toskania, a także w południowej części Włoch - Kalabrii. O ile myślisz o pobycie nad jeziorem jesteśmy w stanie sprostać i takim wymaganiom. Tutaj polecamy między innymi miasteczko Cisano di Bardolino, gdzie znajdą Państwo przyjazny ośrodek Camping Serenella.

 
 
ubytovani