Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Włoskie filmy

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo? 25.05. - 10.08.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

Włoskie filmy

Włosi są mistrzami we wszystkich dziedzinach. Czego efektem są także włoskie filmy. Mówisz, że nie znasz żadnego włoskiego film? A co z bajką o drewnianej lalce, który chciał być normalnym chłopcem?

Znasz także świetne komedie z niezapomnianym duetem Terence Hill i Bud Spencer. Do najsłynniejszych należą Pari e dispari (Hazardowe szaleństwo), Non c'è due senza quattro (Podwójne kłopoty), ...Altrimenti ci arrabbiamo (Z nami nie ma żartów).

Lub oskarowy film La vita è bella lub Życie jest piękne. Komediodramat o ojcu, które z miłości do syna udaje, że obóz koncentracyjny, w którym są zamknięci to tylko gra z okazji jego 5. urodzin. Nie sposób pominąć dramatu wojennego La ciociara (Matka i córka). Opowieść o matce, która próbuje chronić swoją córkę przed okropieństwem wojny. W głównych rolach Sophie Loren i Jean-Paul Belmondo.

A co z twórczością słynnego reżysera Federica Fellini, pochodzącego z Rimini. Na jego koncie znalazły się dziesiątki filmów, w tym cztery, które otrzymały Oskara za najlepszy nieanglojęzyczny film. Do najbardziej znanych należy La Dolce Vita lub Słodkie życie z Marcellem Mastroianni w roli głównej.

Przyjedź i zobacz na własne oczy miasto urodzenia tego światowej sławy reżysera!

Rimini - Hotel RADAR ***
Hotel

RADAR ***

Emilia Romagna / Rimini
   
Ocena: 87 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---

 
 
 
ubytovani