Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Campomarino Lido - Abruzzo

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Abruzzo:Campomarino Lido
Kiedy i na jak długo? 27.07. - 12.10.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
Campomarino Lido

Campomarino Lido

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature22 °C11 °C26 °C15 °C29 °C17 °C29 °C17 °C25 °C14 °C
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Campomarino Lido
 

Letnisko Campomarino Lido jest już częścią składową mniejszego regionu Molise rozciągającego się między Abruzją i Apulią, oferuje szerokie piaszczyste plaże idealne do spędzenia spokojnych wczasów. W niedalekim porcie rybackim Térmoli, skąd odpływają statki na wyspę Termity, możemy zwiedzić starodawny gród lub cenną romańską katedrę. Ciekawe jest również pierwotne miasto historyczne Vasto, gdzie można podziwiać gród Castello Calderesco, bazylikę lub pałac renesansowy Palazzo d´Avalos.

Propozycje wycieczek

RZYM (czarująca stolica z słynnymi zabytkami jak nap, Coloseum, Forum Romanum, Kapitol z rzeźbą Marka Aurelia, Fontanna di Trevi, Schody hiszpańskie, Panteon – najstarsza na świecie świątynia antyczna, Watykan z bazyliką św. Piotra i Pawła, wycieczki autokarowe są organizowane z Silvi Marina oraz Martinsicuro)
ATRI A SILVI ALTA (miasteczka o typowej abruzyjskiej architekturze, z obu miejsc, które są położone około 400 m n.p.m. oferuje się piękny widok na całe wybrzeże i na góry Gran Sasso)
L’AQIULLA (główne miasto regionu oraz wybitne centrum z wieloma zabytkami, które choć w roku 2009 zostało dotknięte trzęsieniem ziemi i tak ma co do zaoferowania)
GRAN SASSO (piękne góry w parku narodowym, gdzie można zobaczyć rarytasy fauny i flory (kozice abruzskie, orzeł królewski, niejadowita żmija)

Zabawa

restauracje, bary, kawiarnie, pizzerie, sklepy.

 

Hotele i apartamenty w Campomarino Lido

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od plażynajwyżej ocenianepočet hodnoteníoferta
 
 
ubytovani