Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Canazei - Dolomity

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Dolomity:Canazei
Kiedy i na jak długo? 22.06. - 07.09.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
Canazei

Canazei

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature23 °C9 °C27 °C13 °C29 °C15 °C28 °C15 °C25 °C11 °C
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Canazei
 

Canazei tętni życiem nie tylko zimą, ale także latem!
• Canazei to malowinicza wioska, którą można nazwać „głównym centrum“ doliny Val di Fassa. To miejsce, skąd można dostać się na słynną Sella Ronda - latem na rowerze lub pieszo, zimą na nartach. Mieszczą się tu różne sklepy, restauracje, bary i atrakcje sportowe.
• Dla osób lubiących historię, polecamy odwiedzić lokalne kościóły, to jedne z najstarszych kościołów Sant´Antonio Abate (1410) i kościół San Floriano (1510).
• Canazei to miejsce, gdzie znajdziesz liczne trasy do spacerów, ale i trasy przystosowane do trekkingu, które zaprowadzą się w miejsca skąd można podziwiać Canazei i jego okolicę. Trasy przystosowane są dla wszystkich, od lekkich, aż po wymagające ferraty, które polecamy dla profesjonalnych wspinaczy górskich.
• Duża dawka adrenaliny na trasach do jazdy na rowerach górskich. Polecamy wyprówać trasy wokół Sella Ronda na rowerze, to naprawdę piękna przygoda. Tak jak zimą możesz wybrać trasę zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w odwrotnym kierunku. Gwarantowana adrenalina podczas długich zjazdów, można skorzystać z wyciągów, dzięki czemu trasa będzie łatwiejsza.
• Zrelakować możesz się w nowoczesnym centrum wellness Doleondas, które ma powierzchnię ponad 2 400 m2, do dyspozycji liczne baseny (wewnętrzne i zewnętrzne), zjeżdżalnie, wellness z saunami, jacuzzi itp.
• Kawałek od Canazei w Campitello mieści się przyjemne 5. dołkowe pole golfowe, kolejne 9. dołkowe pole golfowe mieści się w Passo Costalunga, które jest najwyżej położonym polem golfowym w Europie.

 

Hotele i apartamenty w Canazei

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od plażynajwyżej ocenianepočet hodnoteníoferta
 
 
ubytovani