Pozwól nam pomóc Ci w wyborze Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Canazei - Dolomity

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
Dolomity:Canazei
Termin: 25.05.2019  -  06.07.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
Dolomity

Canazei

Ocena90 %01002
++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Klienci CK LudorCanazei
Zweryfikowana: Klienci CK Ludor
Sprawdzone i ocenione przez klientów, którzy byli w danym letnisku: 2
Całkowita ilość ocenionych kwater: 2
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Canazei
Canazei - Hotel rezydencja AL SOLE
Ocena:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
     
Canazei - Rezydencja CASA CANAZEI
Ocena:  80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
   
 

Canazei tętni życiem nie tylko zimą, ale także latem!
• Canazei to malowinicza wioska, którą można nazwać „głównym centrum“ doliny Val di Fassa. To miejsce, skąd można dostać się na słynną Sella Ronda - latem na rowerze lub pieszo, zimą na nartach. Mieszczą się tu różne sklepy, restauracje, bary i atrakcje sportowe.
• Dla osób lubiących historię, polecamy odwiedzić lokalne kościóły, to jedne z najstarszych kościołów Sant´Antonio Abate (1410) i kościół San Floriano (1510).
• Canazei to miejsce, gdzie znajdziesz liczne trasy do spacerów, ale i trasy przystosowane do trekkingu, które zaprowadzą się w miejsca skąd można podziwiać Canazei i jego okolicę. Trasy przystosowane są dla wszystkich, od lekkich, aż po wymagające ferraty, które polecamy dla profesjonalnych wspinaczy górskich.
• Duża dawka adrenaliny na trasach do jazdy na rowerach górskich. Polecamy wyprówać trasy wokół Sella Ronda na rowerze, to naprawdę piękna przygoda. Tak jak zimą możesz wybrać trasę zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w odwrotnym kierunku. Gwarantowana adrenalina podczas długich zjazdów, można skorzystać z wyciągów, dzięki czemu trasa będzie łatwiejsza.
• Zrelakować możesz się w nowoczesnym centrum wellness Doleondas, które ma powierzchnię ponad 2 400 m2, do dyspozycji liczne baseny (wewnętrzne i zewnętrzne), zjeżdżalnie, wellness z saunami, jacuzzi itp.
• Kawałek od Canazei w Campitello mieści się przyjemne 5. dołkowe pole golfowe, kolejne 9. dołkowe pole golfowe mieści się w Passo Costalunga, które jest najwyżej położonym polem golfowym w Europie.

 

Hotele i apartamenty w Canazei

Cena całkowita
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
 
 
ubytovani