Pozwól nam pomóc Ci w wyborze Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Pinzolo - Dolomity

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
Dolomity:Pinzolo
Termin: 25.05.2019  -  06.07.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
Dolomity

Pinzolo

Ocena100 %01001
++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Klienci CK LudorPinzolo
Zweryfikowana: Klienci CK Ludor
Sprawdzone i ocenione przez klientów, którzy byli w danym letnisku: 1
Całkowita ilość ocenionych kwater: 1
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Pinzolo
Pinzolo - Hotel CHALET FIOCCO DI NEVE ***
Ocena:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
   
Pinzolo - Hotel CANADA ****

Hotel CANADA ****

DolomityPinzolo
 
      
Pinzolo - Hotel BEVERLY ****

Hotel BEVERLY ****

DolomityPinzolo
 
     
 

• Pinzolo to małe miasteczko górskie, które leży w dolinie Val Rendana. Otaczają go góry Dolomity Brenta – Dossone, Lancia i Doss del Sabion. Pinzolo dzieli się na trzy części Baldino (najstarsze centrum), Carera (część centralna) i Ruina. W mieście znajduje się wiele zabytków historycznych (np. kościół San Vigilio z roku 1000). Warto także wspomnień, że w roku 1952 został tutaj założony pierwszy we Włoszech alpejski korpus ratowniczy.
• Pinzolo i Madonna di Campiglio oferują ponad 450 km tras idealnych do turystyki pieszej i do wycieczek górskich. Do dyspozycji kilka ferrat o różnym stopniu trudności.
• Ponadto ponad 25 km ścieżek rowerowych (wiodących po dolinie Val Rendana z Pinzola aż do Ragoli) i wiele tras do jazdy na rowerach górskich, do dyspozycji największa Bike Arena w Italii, która rozciąga się od Tonale przez Pejo - Val di Sole, kontynułuje do Madonna di Campiglio i Tione przez Comano Terme aż do Riva del Garda.
• Wakacje możesz wykorzystać w pełni dzięki specjalnej karcie, w tym regionie dwie karty:
1. Guest Card, którą otrzymasz w ramach zakwaterowania darmowo. Obejmuje wstęp wolny do muzeów + środki komunikacyjne w regionie Trento.
2. DoloMeetCard przy okazaniu Guest Card zyskacie zniżkę 20%-40%. Karta kosztuje od 20 € do 58 € (w zależności od sezonu i ilości dni). W cenie karty: przejazdy wyciągami, wstępy do muzeów, darmowe parkowanie (na wybranych parkingach), różne kursy, wstęp na stadion zimowy w Pinzolo i zniżki na zakupy i inne usługi.

 

Hotele i apartamenty w Pinzolo

Cena całkowita
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
 
 
ubytovani