Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Narty we Włoszech, które pokochasz Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę


Pinzolo - Dolomity

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
Gdzie chesz wyjechać?
Dolomity:Pinzolo
Kiedy i na jak długo? 29.06. - 14.09.2024 / 1 tydzień
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
Pinzolo

Pinzolo

Počasí loni:V.VI.VII.VIII.IX.
temperature23 °C9 °C27 °C13 °C29 °C15 °C28 °C15 °C25 °C11 °C
Pogoda
Polecane zakwaterowanie w letnisku Pinzolo
 

• Pinzolo to małe miasteczko górskie, które leży w dolinie Val Rendana. Otaczają go góry Dolomity Brenta – Dossone, Lancia i Doss del Sabion. Pinzolo dzieli się na trzy części Baldino (najstarsze centrum), Carera (część centralna) i Ruina. W mieście znajduje się wiele zabytków historycznych (np. kościół San Vigilio z roku 1000). Warto także wspomnień, że w roku 1952 został tutaj założony pierwszy we Włoszech alpejski korpus ratowniczy.
• Pinzolo i Madonna di Campiglio oferują ponad 450 km tras idealnych do turystyki pieszej i do wycieczek górskich. Do dyspozycji kilka ferrat o różnym stopniu trudności.
• Ponadto ponad 25 km ścieżek rowerowych (wiodących po dolinie Val Rendana z Pinzola aż do Ragoli) i wiele tras do jazdy na rowerach górskich, do dyspozycji największa Bike Arena w Italii, która rozciąga się od Tonale przez Pejo - Val di Sole, kontynułuje do Madonna di Campiglio i Tione przez Comano Terme aż do Riva del Garda.
• Wakacje możesz wykorzystać w pełni dzięki specjalnej karcie::
DoloMeetCard przy okazaniu voucheru (mieć jakieś hotele) zyskacie zniżkę 20%-40%. Karta kosztuje od 20 € do 70 € (w zależności od sezonu i ilości dni). W cenie karty: przejazdy wyciągami, wstępy do muzeów, darmowe parkowanie (na wybranych parkingach), różne kursy, wstęp na stadion zimowy w Pinzolo i zniżki na zakupy i inne usługi.

 

Hotele i apartamenty w Pinzolo

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od plaży
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od plażynajwyżej ocenianepočet hodnoteníoferta
 
 
ubytovani