Charakterystyka: Hotel oferuje różne usługi, takie jak baseny,spa & wellness,pokój spotkań,Restauracja i piwnica,siłownia,Samochody elektryczne. Pokoje standardowe: Komfortowy pokój z widokiem na morze,Klasyczny pokój z widokiem na morze,Klasyczny pokój,Komfortowy pokój z widokiem na morze,Klasyczny pokój jednoosobowy,Pokój Komfort.
Pokoje typu Superior: Pokój przełożonego,Pokój typu Superior z widokiem na morze,Pokój typu Grand Superior z widokiem na morze.
Pokoje Deluxe są: Deluxe z widokiem panoramicznym i jacuzzi,Pokój Deluxe z widokiem na morze,Pokój typu Deluxe z widokiem na morze,Pokój typu Deluxe z widokiem na morze „Narożny”,Pokój jednoosobowy typu Deluxe.
Pokoje te oferują wiele udogodnień, takich jak kapcie,Szafa,klimatyzacja,ogrzewanie,Kanały kablowe,telewizor z płaskim ekranem,sejf,lodówka,prywatna łazienka,prysznic,suszarka do włosów,Produkty toaletowe,balkon,Widok morza,Wi-Fi,telefon,Pobudka,biurko.
W ofercie znajdują się dwa Pokoje Prestige i nazywane są one Pokojem Prestige z Jacuzzi oraz Pokojem Rodzinnym Prestige z Jacuzzi.
Udogodnienia są następujące:jacuzzi,szlafrok,kapcie,Garderoba,Sofa,klimatyzacja,ogrzewanie,Kanały kablowe,telewizor z płaskim ekranem,sejf,Czajnik elektryczny,Wybór herbat i kaw,lodówka,prywatna łazienka,prysznic,bidet,suszarka do włosów,Wyposażenie łazienki,taras,Widok morza,Internet Wi-Fi,telefon,Budzenie na życzenie,biurko
Parking: Miejsce parkingowe w zależności od dostępności
Zwierzę: Zwierzęta niedozwolone
Więcej informacji: INFORMACJE/USŁUGI
- Miejsce parkingowe w zależności od dostępności
- Wi-Fi w cenie,w całym hotelu
- zwierze wzbronione
Lokalizacja: Hotel Le Soleil posiada 174 pokoje Deluxe,Deluxe Panorama View z panoramicznymi tarasami o powierzchni 60 metrów kwadratowych i jacuzzi oraz Prestige z jacuzzi na tarasie.Niedaleko Jesolo, niedaleko znajduje się Wenecja, największa wyspa w Europie, którą można zwiedzać pieszo.
Rodzina: Łóżeczko dziecięce w zależności od dostępności:na prośbę,za opłatą
Wyposażenie hotelu: bar;taras;sala kongresowa;check-in:OD 14:00;check-out: PRZED 10:00;łączna liczba pokoi: 174;restauracja;winda;recepcja
Wyposażenie pokoju: klimatyzacja;wifi;balkon;łazienka i toaleta;tv sat;lodówka;suszarka do włosów;telefon;sejf;ogrzewanie
Odległości: odległość morze/ jezioro:ok.50 ton.,ODLEGŁOŚĆ OD STACJI KOLEJOWEJ:ok.46KM.WENEZJA,ODLEGŁOŚĆ OD LOTNISKA:ok.35KM.WENEZJA,ODLEGŁOŚĆ OD SZPITALA:ok.5KM.JESOLO,ODLEGŁOŚĆ OD CENTRUM MIASTA:ok.7 KM.JESOLO
| 6LI13677 |
|---|
OPŁATA KLIMATYCZNA - WAŻNE OSTRZEŻENIE:
Niektóre włoskie miasta wprowadzają tzw. opłatę klimatyczną, która zazwyczaj nie jest objęta w cenie pobytu.
Jeżeli zostanie pobrana, klienci kwotę uiszczą na miejscu jako obowiązkową dopłatę.
W obecnej chwili nie jest znana jej dokładna wysokość.
| miesiąc: | V. | VI. | VII. | VIII. | IX. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 °C | 12 °C | 25 °C | 16 °C | 28 °C | 18 °C | 27 °C | 17 °C | 24 °C | 14 °C | |
| 69 mm | 76 mm | 63 mm | 83 mm | 66 mm | ||||||
| 7 godz | 8 godz | 9 godz | 8 godz | 7 godz | ||||||